Komentāri

Jau vēstīts par mumificējušos līķi, kas atrasts kādas daudzstāvu mājas dzīvoklī Raņķa dambī. Šodien Namu pārvaldnieks sniedza savu skaidrojumu, kā tas iespējams, ka piecus gadus neviens nereaģēja uz iedzīvotāju lūgumiem uzlauzt dzīvokli, no kura nāk neciešama smaka un uz miruša cilvēka vārda sakrājies 6000 eiro liels parāds.

Piecus gadus dzīvoklī nogulējusi mūmija jau sen vairs nesmird, taču noslēpt līķa atrašanas faktu ne policijai, ne pārvaldniekam pēc iedzīvotāju aktivitātes un mediju intereses nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaicājam namu pārvaldei, vai tiešām viņiem nešķita pārāk liels uzkrātais parāds, lai nevērstos tiesā. Izrādās, – apsaimniekotājs, neskatoties uz smaku, domājis, ka sieviete ir ārzemēs peļņā, jo tobrīd viņai bijuši tikai 60 gadu.

Pats galvenais tomēr, ka pēc visas šīs ažiotāžas iedzīvotājiem nebūs jāmaksā mirušās kaimiņienes parādi. To nosaka likums, kaut gan ne vienmēr pārvaldnieki ievērojuši godīgu praksi.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl