2 komentāri

Ir tapušas pirmās trīs epizodes jaunam sociālajam interneta seriālam Cilvēks ar neierobežotu atbildību (#CaNA). Seriāla izveides mērķis – radošā veidā rosināt cilvēkus apdomāt savas darbības un ar tām saistītās atbildības.

Interneta seriāla epizodēs ne vienmēr tiks attēloti reāli apstākļi ar sadzīviski iespējamiem notikumiem, tomēr pamatā tās stāstīs par atbildībām, ar kurām sastopamies ikdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar dažbrīd pārspīlētām ainām vēlamies pievērst uzmanību tam, ka ikkatram – arī šķietami nenozīmīgam lēmumam – ir svars un iespējamas sekas, ka katra mūsu rīcība vai tieši pretēji – vienaldzība un bezdarbība ietekmē pašu, mums tuvo un citu cilvēku dzīvi. Vai ikdienā domājam par tuvāku un tālāku notikumu savstarpējo mijiedarbību? Vai savu atbildību uztveram nopietni, kā apgrūtinājumu vai kā normālu un neatņemamu dzīves sastāvdaļu? Tie ir tie jautājumi, par kuriem vēlamies mudināt sabiedrību aizdomāties,” stāsta seriāla idejas autors Didzis Eglītis.

Sociālā interneta seriāla nosaukums ir radīts, iedvesmojoties no termina Sabiedrība ar ierobežotu atbildību jeb SIA.

Pirmajā epizodē ar nosaukumu Dari, ko darīdams, domā tālāk!, ir nofilmējies arī tautā iemīļotais aktieris Normunds Laizāns. Viņu būs iespējams vērot nākamajā epizodē, kas skars citu atbildības jomu. Seriāla tapšanā ir iesaistīti arī citi Latvijā zināmi aktieri, kas šī interneta seriāla ietvaros pauž arī savu personisko viedokli par cilvēka atbildību dažādos līmeņos, kā arī analizē savu atbildību savā profesionālajā un personiskajā dzīvē.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Dace
    +1 +1 0

    Dace

    Mans 6-gadīgais dēls noskatījās filmiņu un noteica par kungu pie kases: Kāds jauks vīrietis! :)
  • Dace

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl