Jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēs starptautiskā konkursā

Komentāri

Rīgas brīvostas jauno pārvaldnieku meklēs atklātā starptautiskā konkursā, par to panākta vienprātība koalīcijas partiju starpā. Politiķi uzskata, ka pēc 20 gadiem, ko pārvaldnieka amatā pavadījis Leonīds Loginovs, beidzot ir iespēja viņu nomainīt.

Starptautisks konkurss nodrošinātu iespēju amatam atrast profesionālu kandidātu. Vienlaikus gan galalēmums par to, vai šo kandidātu apstiprināt, jāpieņem brīvostas valdei, kam pretendents jāsaskaņo ar satiksmes nozares ministru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Rīgas brīvostas pārvaldnieka atrašanas kārtību koalīcijas partijas turpinās spriest nākamnedēļ. Atgādinām, ka ilggadējais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs janvāra beigās iesniedza atlūgumu un amatu pametīs no 10. marta.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl