Visvairāk jaunie Covid-19 gadījumi aizvien Rīgā un Daugavpilī, bet uzliesmojums ir arī Cēsīs

3 komentāri
Visvairāk jaunie Covid-19 gadījumi aizvien Rīgā un Daugavpilī, bet uzliesmojums ir arī Cēsīs
ROMĀNS KOKŠAKOVS, F64

Sestdien, 24.oktobrī, visvairāk jauno Covid-19 gadījumu joprojām tika atklāts Rīgā un Daugavpilī, tomēr būtisks saslimušo skaita pieaugums vērojams arī Cēsīs, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

Sestdien Latvijā tika atklāti 211 jauni Covid-19 gadījumi, savukārt divas inficētas personas mirušas. Tikmēr Latvijas slimnīcās ārstējas 146 Covid-19 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Pagājušās diennakts laikā slimnīcās ievietoti 22 jauni Covid-19 pacienti.

Visvairāk jauno slimības gadījumu reģistrēts Rīgā, kur atklāti 88 saslimušie. Kopumā pēdējo 14 dienu laikā galvaspilsētā reģistrēts 931 jauns saslimšanas gadījums. 22 jauni saslimušie reģistrēti Daugavpilī, kur kopējais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits tagad ir 180 cilvēki.

Lasi vēl: SPKC: Joprojām augstākā saslimstība ar Covid-19 novērota izglītības iestādēs un bērnu kolektīvos

Vakar 14 jauni inficētie reģistrēti Cēsu novadā, kur pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir sasniedzis 25 cilvēkus.

Uzzini vēl: Sestdien Latvijā atklāti 211 jauni Covid-19 gadījumi

Pa septiņiem saslimušajiem vakar reģistrēts Jūrmalā un Liepājā, līdz ar to Jūrmalā pašlaik aktīvi ir 27 saslimšanas gadījumi, bet Liepājā – 35. Pa pieciem jauniem saslimušajiem reģistrēts Jēkabpilī un Salaspils novadā, pa četriem gadījumiem – Stopiņu un Talsu novados, bet pa trim – Krāslavas, Ķekavas un Preiļu novados.

Savukārt Vecpiebalgas novadā ar Covid-19 vīrusu saslimuši vēl divi cilvēki, tāpat pa diviem jauniem saslimušajiem reģistrēts Valmierā un Aglonas, Amatas, Daugavpils, Dundagas, Mārupes, Siguldas novados.

Pirmo reizi saslimšana ar Covid-19 vīrusu ir reģistrēta Strenču novadā, kur pašlaik saslimušo skaits nepārsniedz piecus gadījumus, tāpēc precīzs saslimušo skaits nav zināms.

Jauni inficētie aizvadītajā diennaktī reģistrēti arī Jelgavā, Rēzeknē, Babītes, Carnikavas, Durbes, Garkalnes, Grobiņas, Gulbenes, Iecavas, Ikšķiles, Jēkabpils, Kārsavas, Kocēnu, Krustpils, Līvānu, Madonas, Ogres, Priekuļu, Rojas, Saulkrastu, Strenču, Valkas un Viļakas novados.

Covid-19 atgriezies Durbes novadā, kur iepriekš visi saslimušie bija atlabuši.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits pašlaik ir Rīgā – 931, Daugavpilī – 180, Vecpiebalgas novadā – 98, un Krāslavas novadā – 76 iedzīvotāji.

No jaunajiem inficētajiem 38 ir vecumā no 20 līdz 29 gadiem, 35 – vecumā no desmit līdz 19 gadiem, bet 30 – vecumā no 30 līdz 39 gadiem. Citās vecuma grupās ir mazāks saslimušo skaits.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!

3 komentāri