Komentāri

Daļa Jaunmārupes pamatskolas bērnu palikuši bez mācību vietas. Būvnieki nespēj laikus pabeigt skolas jauno piebūvi, bet vecākus neapmierina Mārupes pašvaldības atrastās pagaidu telpas.

Tikai šonedēļ kļuva skaidrs, ka Jaunmārupes pamatskolas jaunā piebūve nebūs pabeigta 1. septembrī. 70 bērnus kaut kā iespiedīšot esošajā ēkā, bet otriem 70 skolēnu Mārupes dome steigā noīrējusi dārzeņu audzētāju pamesto biroja ēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daži no bērnu vecākiem ieradušies pārbaudīt, kāda tad izskatās ēka, kurā viņu bērniem īslaicīgi būs jāmācās. Iekšā viņi netiek.

Vēl lielāku sašutumu radot fakts, ka četras dienas pirms 1. septembra ne ugunsdzēsēji, ne veselības inspekcija joprojām nav sniegusi savu atzinumu, vai maz šīs telpas bērniem ir piemērotas.

Veselības inspekcija sarunā ar LNT Ziņām par nenormālu sauc situāciju, ka tikai šodien saņēmusi uzaicinājumu ierasties pārbaudīt ēku. Uz Jaunmārupi tā dosies dienu pirms pirmā septembra. Neapmierinātie vecāki ar neērtiem jautājumiem šodien ielenca Mārupes novada domes priekšsēdi.

Ja jau būvnieki nebija iekļāvušies divos iepriekšējos nodošanas termiņos pat kopš pērnā gada, skolēnu vecākiem arī nav skaidrs, kāpēc Mārupes būvvalde jau laikus nespēja prognozēt, ka skolas ēku nespēs pabeigt līdz 1. septembrim.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs noraida, ka būtu bijusi vecāku apzināta dezinformēšana. Viņš arī saka, ka uzņemas politisko atbildību, bet ne jau ar amata pamešanu.

Aktuāls jautājums – kur bērni tiešām mācīsies, bet skaidrs, ka ar ziediem tie varēs doties 1. septembrī uz Jaunmārupes pamatskolas esošo ēku.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl