1 komentārs
Jaunietis uzkāpj Brīvības piemineklī un mielojas ar frī kartupeļiem
Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Šonakt, neilgi pirms pulksten 2.00, Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki kamerās, kuras atrodas pie Brīvības pieminekļa, pamanīja divus jauniešus. Viens no jauniešiem bija uzrāpies Brīvības piemineklī un ieturēja ļoti vēlas vakariņas, proti, ēda frī kartupeļus no kāda ātrās ēdināšanas restorāna. Savukārt otrs jauneklis tikmēr pirmo fotografēja.

Aptuveni pusminūtes laikā abus naksnīgos ēdājus pārsteidza policisti, kuri turpat netālu patrulēja. Uzsākot sarunu ar abiem, viņi uzreiz izrādīja pretimnākšanu un iedeva policistiem savus dokumentus.

Noskaidrojās, ka abi jaunieši ir 19 gadus veci Šveices pilsoņi. Ar jauniešiem veiktas pārrunas. Puisis, kurš bija uzkāpis uz Brīvības pieminekļa, izdarīto nožēloja un atvainojās par savu rīcību, turklāt nekas arī neliecināja, ka jaunieši būtu reibumā. Tāpēc, izvērtējot notikušā apstākļus, šoreiz jauniešiem izteikts brīdinājums. Pēc pārrunām jaunieši devās prom.

TOP komentāri

  • ērce
    0 0 0

    ērce

    Ap pieminekli vajag žogu un stingrāku uzraudzībi, citādi šīs cūcības nebeigsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl