Komentāri
Jaunietis Twitter ievieto šausminošo ”selfiju” pēc ceļu satiksmes negadījuma

Kāds jaunietis guvis smagas traumas ceļu satiksmes negadījumā, un pēc viņa ieraksta Twitter noprotams, ka tajā iesaistīts arī uzņēmuma Rīgas satiksme transports. Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis portālam Skaties.lv pauda, ka Rīgas satiksmes transports jaunieti notriecis nav, un patiesībā ir pat jaunietim palīdzējuši.

”Paldies @Rigassatiksme_ par notriekšanu uz Kuldīgas/Slokas ielas,” tā savā Twitter kontā ziņo kāds jaunietis Armands Baris, kurš mikroblogošanas vietnē ievietojis arī fotogrāfiju, kurā viņš redzams pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis apgalvo, ka viņam ir traucēta arī atmiņa, taču viņš atceroties, ka, braucot pie zaļās gaismas, esot ticis notriekts. Kā var noprast pēc cietušā ieraksta Twitter, jaunietim esot bijusi arī ķivere un videokamera.

Tikmēr Rīgas satiksme pārstāvis V. Zaķis akcentē, ka patiesībā jaunietis ar velosipēdu esot braucis pa trotuāru, taču tad viņam pēkšņi atdalījusies priekšējā divriteņa riepa un viņš esot nokritis, gūstot smagas traumas. Rīgas satiksme tramvaja vadītājs esot piezvanījis policijai un neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai. To, ka notikušajā nav vainojams Rīgas satiksme transports, varot apliecināt arī aculiecinieki, sacīja V. Zaķis.

Valsts policijā portālam Skaties.lv stāstīja, ka pašlaik notiek šī gadījuma izmeklēšana, un patlaban policija vēl nevar pateikt, kā šis gadījums ir noticis – vai jaunieti ir notriecis autobuss vai arī viņš ir pakritis pats.

Lasi vēl