Jaunieši pulcējas Saeimā, lai diskutētu par izglītības pilnveidošanu

Komentāri
Jaunieši pulcējas Saeimā, lai diskutētu par izglītības pilnveidošanu
Foto: Kristīne Ozolniece, LNT Ziņas

Piektdien uz sēdi sanākusi 7. Jauniešu Saeima, lai diskutētu par formālās un neformālās izglītības pilnveidošanu.

100 Jauniešu Saeimā ievēlētie deputāti sadalīti četrās nozaru komisijās un apspriež deklarāciju projektus par patriotisma veicināšanu, izglītības kvalitāti, studiju vecināšanas iespējām un drošību interneta vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kandidēt Jauniešu Saeimai varēja pieteikties ikviens vecumā no 15 līdz 20 gadiem, iesniedzot savu ideju par to, kā pilnveidot formālo un neformālo izglītību.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl