Jauni mūziķi ar dziesmu aicina tautiešus atgriezties Latvijā

55 komentāri

”Kā es vēlētos, lai tūkstoši, kas tagad tālu, manu balsi sadzird. [..] Jums jāzina ir tas, ka aizmirsti jūs neesat, un vienmēr gaidīti jūs atpakaļ šeit esat – kaut vai tikai ciemos, dzimtene jūs gaida, atgriežoties atpakaļ, jūs jutīsiet, ka Latvija jūsu priekšā smaida,” ar šādiem vārdiem jaunie mūziķi Intars Logins, Vlada Ivanova un R.2.R.S. aicina emigrējušos tautiešus atgriezties mājās.

Jau ziņojām, ka gandrīz trešā daļa jeb 30% aizbraukušo tautiešu neplāno atgriezties Latvijā, liecina Latvijas vēsturē lielākās ārzemēs dzīvojošo latviešu aptaujas rezultāti, kurā piedalījās 14 068 respondenti no 118 valstīm.

4% ārvalstīs dzīvojošo latviešu un Latvijas valstspiederīgo Latvijā varētu atgriezties tuvāko sešu mēnešu laikā, 12% to plāno darīt tuvākajā piecgadē, 14% atzinuši, ka Latvijā atgriezīsies vecumdienās, bet 40% minējuši, ka varētu atgriezties noteiktu apstākļu gadījumā.

Skaties mūzikas video!

TOP komentāri

 • tepat
  +19 +19 0

  tepat

  Mōna, ko tu tur gvelz? Pie kā te ir vērts atgriezties? Pie algas, kas knapi pārsniedz minimālo un procentuāli izmaksām un cenām fiziski nav iespējams no tās algas segt visu - pārtikai, komunālajiem un visiem citiem maksājumiem? Es te nerunāju par biezajiem, kuriem Pradas veikalā vai 5zvaigžņu restorānā kaut kam pietrūka. Bet gan par vidusmēra ģimenēm. Pie kā te atgriezties? Jauniešiem - pie bērnudārziem, kuros viņu bērnam vietas nebūs, jo tie ir pārpildīti? Pie nabadzības un nožēlojamas eksistences paliekām, kad abiem jāraujas no rīta līdz vakaram, lai spētu galus savilkt kopā? Pie valdības un valsts pārvaldes, kura zina tikai noslaukt tautai pēc iespējas vairāk, bet ne ar ko reāli nepalīdz un rūpējas tikai par savu personīgo pakaļu? Pie medicīnas, kuras izmaksas ir tādas, ka to var atļauties vien īpaši izredzētie, bet cilvēkam ar vidējo algu naudas tam nepietiek, jo viss jau ir izgājis par neatliekamajām lietām, bez kā nevar iztikt? Es nerunāju par kaprīzēm un iegribām, bet reāli fiziskai nepieciešamībai iztērētu naudu, teiksim, 2 istabu dzīvokļa īres maksu. Pie kā te atgriezties? Nu, pasaki un pārliecini mani, gudrības vācele!!! Pie kā te ir vērts atgriezties?
 • zazite
 • Dāvids Zviedgrija Vorgery
  +17 +17 0

  Dāvids Zviedgrija Vorgery

  Jā dziesma skaista,pat skumjas sanāca! Atgriezties tā,nav problēma! Bet negribās par sviestmaizi strādāt. Nebūtu bezdarbs un būtu atiecīgas algas ļoti daudz Latviešu atgrieztos Tēvzemē! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl