Komentāri

Šodien kļuvis vairāk zināms par vakar notikušo pārdrošo laupīšanu “Latvijas Pasta” nodaļā Rīgā. Telpās nebija video novērošanas ierīces, un, iespējams, tieši tādēļ noziedznieks nav aizsedzis savu seju. Viņš izšāvis gaisā ar gāzes pistoli, taču ticis vien pie 280 eiro laupījuma.

Vakar pusstundu pirms darba dienas beigām, ap plkst. 18.30, telpās ienācis kāds vīrietis, kas tur labu brīdi uzkavējies. Tā kā viņš nebija maskējis seju, ne pasta darbiniekiem, ne blakus esošajiem apmeklētājiem nebija ne jausmas, ka notiks laupīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis nogājis telpas malā, izvilcis gāzes pistoli un izšāvis, tad krievu valodā pavēlējis atdot naudu. Darbinieki prasību izpildījuši un nospieduši trauksmes pogu, bet uzbrucējs aizmucis. Neviens gan neesot cietis. Pasta vadītājs atzīst, ka filiālē nebija novērošanas kameru.

Šajā pasta nodaļā netika veikta video novērošana, šī ir nodaļa, kuru plāno tuvākajā laikā pārtaisīt. Šodien notikuma vietā strādāja drošībnieki – no telpām iznesa kases aparātu, iekšā notiekošo vēroja apsargs.

Noziedznieka guvums bijis 280 eiro, un viņa meklēšana aizvien turpinās. Nav zināms, vai viņš aizbraucis ar auto, vai aizmucis kājām.

Apkārtnes iedzīvotāji atzīst, ka rajons ir visai kriminogēns, bet par vakardienas laupīšanu neviens nebija dzirdējis.

Policija pagaidām komentārus nesniedz, bet skaidro, ka plašāka informācija būs zināma nākamnedēļ.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl