Komentāri

Šodien kļuvis vairāk zināms par vakar notikušo pārdrošo laupīšanu “Latvijas Pasta” nodaļā Rīgā. Telpās nebija video novērošanas ierīces, un, iespējams, tieši tādēļ noziedznieks nav aizsedzis savu seju. Viņš izšāvis gaisā ar gāzes pistoli, taču ticis vien pie 280 eiro laupījuma.

Vakar pusstundu pirms darba dienas beigām, ap plkst. 18.30, telpās ienācis kāds vīrietis, kas tur labu brīdi uzkavējies. Tā kā viņš nebija maskējis seju, ne pasta darbiniekiem, ne blakus esošajiem apmeklētājiem nebija ne jausmas, ka notiks laupīšana.

Vīrietis nogājis telpas malā, izvilcis gāzes pistoli un izšāvis, tad krievu valodā pavēlējis atdot naudu. Darbinieki prasību izpildījuši un nospieduši trauksmes pogu, bet uzbrucējs aizmucis. Neviens gan neesot cietis. Pasta vadītājs atzīst, ka filiālē nebija novērošanas kameru.

Šajā pasta nodaļā netika veikta video novērošana, šī ir nodaļa, kuru plāno tuvākajā laikā pārtaisīt. Šodien notikuma vietā strādāja drošībnieki – no telpām iznesa kases aparātu, iekšā notiekošo vēroja apsargs.

Noziedznieka guvums bijis 280 eiro, un viņa meklēšana aizvien turpinās. Nav zināms, vai viņš aizbraucis ar auto, vai aizmucis kājām.

Apkārtnes iedzīvotāji atzīst, ka rajons ir visai kriminogēns, bet par vakardienas laupīšanu neviens nebija dzirdējis.

Policija pagaidām komentārus nesniedz, bet skaidro, ka plašāka informācija būs zināma nākamnedēļ.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl