Komentāri

Nesen ar lielu pompu atklātajā Nacionālās mākslas muzeja namā rosās strādnieki. Vienam no skursteņiem nedēļas nogalē sākusi drupt augšējā daļa, un šodien to vairākas stundas centās savest kārtībā strādnieki. Tikmēr muzeja vadība par notiekošo sakās neko nezinām.

Skursteņa defektu pamanījis kāds sociālo tīklu lietotājs, kurš sestdien nofotografējis apdrupušo skursteni un ievietojis attēlu internetā, un pievienojis visai skarbu repliku: Mākslas muzejs – jā, iespaidīgi, tikai diez vai skurstenis jaunos kartupeļus sagaidīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā šorīt, TV3 Ziņas pamanīja, ka pie skursteņa notiek rosība – kamēr strādnieks uz trepēm labo skursteni, brīžiem balansējot uz vienas kājas, viņa kolēģis pietur trepes. Kādā brīdī strādnieki trepes ar virvi nolaida lejā, bet rosība pie skursteņa turpinājās vairākas stundas.

Muzejs gan šodien apmeklētājiem slēgts, kā tas esot katru pirmdienu. Arī direktores uz vietas nebija. Pirmajā stāvā izvietotā restorāna darbinieki gan neko neierastu nebija manījuši. Viņi par remontdarbu kvalitāti nesūdzas, viss esot kārtībā.

Joprojām saplaisājis ir viens no stikla grīdas blokiem, kas atrodas muzeja pagalmā. To netīšām sabojāja kāds skeitbordists, kurš pats atzina vainu un pieteicās muzejā. Šīs daļas nomaiņa varētu izmaksāt ap pieciem tūkstošiem eiro. Jau atkal nedarbojas pie ēkas ieejas izvietotais displejs, ko pirms laba laika sadauzīja huligāni, taču tas tika savests kārtībā. Kā izskatījās šodien – uz īsu laiku.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl