Jaunas iespējas kļūt par rezerves karavīru

Komentāri

Tiks paplašinātas iespējas Latvijas pilsoņiem brīvprātīgi kļūt par rezerves karavīriem.

To paredz otrdien valdībā apstiprinātie labojumi Militārā dienesta likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar izmaiņām ikviens Latvijas pilsonis, kurš ir vismaz 18 gadus vecs, varēs iziet militāro apmācību un kļūt par rezerves karavīru. Apgūt mācību kursu interesenti varēs sev vēlamā laikā, piemēram, atvaļinājumā.

Pēc mācību sekmīgas pabeigšanas viņi kļūs par rezerves karavīriem. Šādā veidā iecerēts palielināt rezerves karavīru skaitu. Patlaban uzskaitē ir aptuveni septiņi tūkstoši rezerves karavīru. Tie ir Latvijas pilsoņi, kuri ir atvaļināti no profesionālā dienesta vai dienesta Zemessardzē.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis noteicis, ka līdz gada beigām ir jāapmāca trīs tūkstoši rezerves karavīru. Likuma izmaiņas vēl būs jāapstiprina Saeimai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl