Jaunas iespējas kļūt par rezerves karavīru

Komentāri

Tiks paplašinātas iespējas Latvijas pilsoņiem brīvprātīgi kļūt par rezerves karavīriem.

To paredz otrdien valdībā apstiprinātie labojumi Militārā dienesta likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar izmaiņām ikviens Latvijas pilsonis, kurš ir vismaz 18 gadus vecs, varēs iziet militāro apmācību un kļūt par rezerves karavīru. Apgūt mācību kursu interesenti varēs sev vēlamā laikā, piemēram, atvaļinājumā.

Pēc mācību sekmīgas pabeigšanas viņi kļūs par rezerves karavīriem. Šādā veidā iecerēts palielināt rezerves karavīru skaitu. Patlaban uzskaitē ir aptuveni septiņi tūkstoši rezerves karavīru. Tie ir Latvijas pilsoņi, kuri ir atvaļināti no profesionālā dienesta vai dienesta Zemessardzē.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis noteicis, ka līdz gada beigām ir jāapmāca trīs tūkstoši rezerves karavīru. Likuma izmaiņas vēl būs jāapstiprina Saeimai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl