Komentāri
Jaunākie dati: vēlētāju aktivitāte pašvaldību vēlēšanās pārsniegusi 50%
Foto: F64

Pašvaldību vēlēšanās kopumā piedalījusies vairāk nekā puse balsstiesīgo iedzīvotāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Apkopotie dati no 955 vēlēšanu iecirkņiem liecina, ka balsot devušies 50,48% balsstiesīgo iedzīvotāju. Aktīvākie vēlētāji bijuši Rīgā, kur balsot devušies 58,59% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No reģioniem: Vidzemē nobalsojuši 49,93% vēlētāju, Kurzemē 47,41%, Latgalē 45,49%, bet salīdzinoši visneaktīvākie bijuši vēlētāji Zemgalē – savu balsi atdevuši 43,15% iedzīvotāju.

Fotoreportāža: iedzīvotāji balso pašvaldību vēlēšanās

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl