Komentāri

Naktī uz ceturtdienu, 26. oktobri, uzsnidzis šīs sezonas pirmais sniegs.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) Prognožu un klimata daļas vadītājs Andris Vīksna, prognozes neliecina, ka tuvākās nedēļas laikā Latvijā varētu iestāties stabilāki ziemas laikapstākļi, taču nākamais sniegs esot gaidāms svētdien, 29. oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Andris Vīksna
LVĢMC Prognožu un klimata daļas vadītājs

Nākamais mēģinājums varētu būt jau šajā svētdienā, kad Latvijai pietuvosies spēcīgs ciklons ar spēcīgākām vēja brāzmām līdz 22 metriem sekundē. Sniegs varētu būt īslaicīgs un pārsvarā nakts stundās, dienas laikā šī sniega sega kusīs. Tuvākās nedēļas laikā nevaram gaidīt stabilas ziemas atnākšanu.

Kopumā aizvadītajā naktī snidzis teju visā Latvijā. Šobrīd biezākā sniega sega izveidojusies Latvijas austrumu daļā, – Latgalē un Vidzemē. Piemēram, Gulbenē uzsnigusi septiņus centimetrus bieza sniega kārta.

Video – vakarnakts pirmā sniega atskaņas. Vai kaut kur valstī var uzcelt pirmo sniegu?

Laika ziņas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl