Komentāri

Naktī uz ceturtdienu, 26. oktobri, uzsnidzis šīs sezonas pirmais sniegs.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) Prognožu un klimata daļas vadītājs Andris Vīksna, prognozes neliecina, ka tuvākās nedēļas laikā Latvijā varētu iestāties stabilāki ziemas laikapstākļi, taču nākamais sniegs esot gaidāms svētdien, 29. oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Andris Vīksna
LVĢMC Prognožu un klimata daļas vadītājs

Nākamais mēģinājums varētu būt jau šajā svētdienā, kad Latvijai pietuvosies spēcīgs ciklons ar spēcīgākām vēja brāzmām līdz 22 metriem sekundē. Sniegs varētu būt īslaicīgs un pārsvarā nakts stundās, dienas laikā šī sniega sega kusīs. Tuvākās nedēļas laikā nevaram gaidīt stabilas ziemas atnākšanu.

Kopumā aizvadītajā naktī snidzis teju visā Latvijā. Šobrīd biezākā sniega sega izveidojusies Latvijas austrumu daļā, – Latgalē un Vidzemē. Piemēram, Gulbenē uzsnigusi septiņus centimetrus bieza sniega kārta.

Video – vakarnakts pirmā sniega atskaņas. Vai kaut kur valstī var uzcelt pirmo sniegu?

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl