Komentāri

Naktī uz ceturtdienu, 26. oktobri, uzsnidzis šīs sezonas pirmais sniegs.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) Prognožu un klimata daļas vadītājs Andris Vīksna, prognozes neliecina, ka tuvākās nedēļas laikā Latvijā varētu iestāties stabilāki ziemas laikapstākļi, taču nākamais sniegs esot gaidāms svētdien, 29. oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Andris Vīksna
LVĢMC Prognožu un klimata daļas vadītājs

Nākamais mēģinājums varētu būt jau šajā svētdienā, kad Latvijai pietuvosies spēcīgs ciklons ar spēcīgākām vēja brāzmām līdz 22 metriem sekundē. Sniegs varētu būt īslaicīgs un pārsvarā nakts stundās, dienas laikā šī sniega sega kusīs. Tuvākās nedēļas laikā nevaram gaidīt stabilas ziemas atnākšanu.

Kopumā aizvadītajā naktī snidzis teju visā Latvijā. Šobrīd biezākā sniega sega izveidojusies Latvijas austrumu daļā, – Latgalē un Vidzemē. Piemēram, Gulbenē uzsnigusi septiņus centimetrus bieza sniega kārta.

Video – vakarnakts pirmā sniega atskaņas. Vai kaut kur valstī var uzcelt pirmo sniegu?

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl