Komentāri
Jaunākās izmeklēšanas tehnoloģijas ļauj sešos soļos uzzināt visu par acīm
Publicitātes foto

Tirdzniecības centrā “Spice” apmeklētājiem pieejams šobrīd vienīgais “Zeiss” redzes salons Ziemeļeiropā, kur ikvienam ar sešu soļu palīdzību ir iespējams uzzināt visu par savām acīm.

Kā informē “Zeiss” redzes centra pārstāve Maija Trikule-Pleša, redzes vajadzību analīze, individuālās acu kartes izstrāde, redzes veiktspējas analīze, atbilstošās lēcas izvēle, ietvara izvēle un lēcu novietojuma pielāgošana ietvarā – šie ir seši soļi, kuros ar jaunākajām izmeklēšanas tehnoloģijām ir iespējams uzzināt visu par savām acīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sešu soļu pārbaudē iespējams uzzināt arī interesantu faktu par redzes pārbaudi, – acs tīklene ir unikāla katram cilvēkam, tāpat kā pirksta nospiedums. Tās virsma nav gluda, bet ar reljefu, tāpēc faktiskā redzes stāvokļa noteikšanā būtiski ir nomērīt redzi ne vien acs centrā, bet arī tās perifērijā. Samazinoties apgaismojumam, zīlīte paplašinās un redzes kvalitāte mainās. “Zeiss” salonā redzes kartes izstrāde ietver redzes mērījumus ne viens acs centrā, bet arī perifērijā, tādēļ redzes pārbaude salonā ilgst aptuveni stundu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl