Komentāri
Jaunākās izmeklēšanas tehnoloģijas ļauj sešos soļos uzzināt visu par acīm
Publicitātes foto

Tirdzniecības centrā “Spice” apmeklētājiem pieejams šobrīd vienīgais “Zeiss” redzes salons Ziemeļeiropā, kur ikvienam ar sešu soļu palīdzību ir iespējams uzzināt visu par savām acīm.

Kā informē “Zeiss” redzes centra pārstāve Maija Trikule-Pleša, redzes vajadzību analīze, individuālās acu kartes izstrāde, redzes veiktspējas analīze, atbilstošās lēcas izvēle, ietvara izvēle un lēcu novietojuma pielāgošana ietvarā – šie ir seši soļi, kuros ar jaunākajām izmeklēšanas tehnoloģijām ir iespējams uzzināt visu par savām acīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sešu soļu pārbaudē iespējams uzzināt arī interesantu faktu par redzes pārbaudi, – acs tīklene ir unikāla katram cilvēkam, tāpat kā pirksta nospiedums. Tās virsma nav gluda, bet ar reljefu, tāpēc faktiskā redzes stāvokļa noteikšanā būtiski ir nomērīt redzi ne vien acs centrā, bet arī tās perifērijā. Samazinoties apgaismojumam, zīlīte paplašinās un redzes kvalitāte mainās. “Zeiss” salonā redzes kartes izstrāde ietver redzes mērījumus ne viens acs centrā, bet arī perifērijā, tādēļ redzes pārbaude salonā ilgst aptuveni stundu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl