Jaunākā laika ziņu prognoze! Gaidāmi lieli kontrasti!

Komentāri

Visai lieli kontrasti laikapstākļos tiek prognozēti turpmākajās dienās: no -14 grādiem pēc Celsija naktī uz trešdienu līdz +8 grādiem pēc Celsija ceturtdien. Taču – kas gaidāms otrdien?

Sinoptiķi prognozē, ka 6. decembrī starp mākoņiem uzspīdēs saule, vietām gaidāmi nelieli nokrišņi slapja sniega, sniega viedā. Vakarā debesis pakāpeniski noskaidrosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pūtīs mērens ziemeļu puses vējš, kas dienas gaitā pierims.

Gaisa temperatūra dienas laikā nedaudz pazemināsies: valsts austrumos līdz -4…-7 grādiem, centrālajā daļā līdz -1…-3 grādiem, Kurzemē būs 0…-2 grādi.

Rīgā otrdien gaidāms daļēji mākoņains laiks, nokrišņu iespējamība ir neliela. Gaisa temperatūra ap -1 grādu.

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl