Jaunākā informācija par helikoptera avāriju: bojāgājušais ir Polijas pilsonis, cietušie smagā stāvoklī slimnīcā

1 komentārs

Rallija “Liepāja” laikā svētdien, 8. oktobrī, Priekules novada Gramzdas pagastā nogāzies civilais helikopters. Viens cilvēks gājis bojā, bet trīs cietuši.

Kā vēsta atbildīgo dienestu pārstāvji, cietušie smagā stāvoklī nogādāti Liepājas slimnīcā, bet bojā gājis helikoptera pasažieris – Polijas pilsonis.

Avārijas iemesls, visticamāk, bijis tas, ka helikopters aizķēris elektrības vadus.

LNT Ziņu video tiešraides ieraksts

Pēc Valsts policijas sniegtās informācijas, negadījumā bojā gājis Polijas pilsonis.

Svētdien notikuma vietā strādāja visi atbildīgie dienesti, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Avarējušais helikopters ir četrvietīgais “Robinson R44” tipa lidaparāts, kas ražots 2006. gadā un Latvijā reģistrēts 2014. gada februārī.

Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs un Transporta nelaimes gadījumu izmeklēšanas biroja vadītājs Ivars Gaveika sarunā ar LNT Ziņām stāsta jaunāko informāciju par notikušo.

“Tā kā helikopters ir četrvietīgs, viens no pasažieriem sēž blakus pilotam, un tas, iespējams, ir radījis to secinājumu, ka Polijas pilsonis ir bijis kā pilots. Tas, visticamāk, tā nav bijis. Tas, visticamāk, ir bijis pasažieris, kas sēž blakus pilotam. Mums, protams, ir zināms arī tas, kas helikopteru ir pilotējis, taču šo informāciju šobrīd nevaram izpaust. Tas jādara citādāk un citām institūcijā,” norādīja Gorodcovs.

Kā norādīja Gaveika, helikoptera pilots ir dzīvs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl