Komentāri
Jaunākā informācija: Jāņu naktī līs visos Latvijas reģionos
Foto: Olivier Noirhomme/Flickr

Līgo vakarā un Jāņu naktī visos Latvijas reģionos gaidāms lietus, bet vairāk līs valsts austrumu daļā – Vidzemē, Latgalē, kā arī Zemgales austrumu daļā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) jaunākā informācija.

Kurzemē un Zemgales rietumu daļā vietām gaidāms īslaicīgs lietus, tāpat Jāņu naktī šajos reģionos iespējamas pērkona lietusgāzes. Citviet Latvijā gan lietus mākoņi paies garām, sola sinoptiķi. Savukārt gaisa temperatūra Jāņu naktī būs no +10 līdz +14 grādiem pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 24. jūnijā Latvijas austrumu reģionos saule mīsies ar mākoņiem, bet citviet Latvijā sagaidāms pārsvarā mākoņains laiks, daudzviet īslaicīgi līs, sola meteorologi. Tāpat trešdien pūtīs dienvidu vai dienvidrietumu puses vējš vējš ar ātrumu 5-11 metri sekundē. Gaisa temperatūra no +15 līdz +20 grādiem pēc Celsija.

Skaties.lv vēl lustīgu līgošanu!

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl