Komentāri

Daudzus skandālus, demisijas un rotācijas pārdzīvojušajā Valsts ieņēmumu dienestā situācija ir bēdīga. Jaunais VID Finanšu policijas priekšnieks atzīst, ka viņa vadītajai iestādei vajadzētu ķert finanšu blēžus, taču darbinieku motivācija pašlaik esot ļoti pamatīgi iedragāta.

Līdz ar vērienīgo rotāciju VID iekšienē par Finanšu policijas priekšnieku maijā kļuva Edijs Ceipe, kurš līdz šim bija Muitas policijas šefs. Ceipe atzīst, ka pirmā darba diena jaunajā amatā bijusi psiholoģiski smaga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais priekšnieks kā pirmo uzdevumu izvirzījis kolektīva ”sapurināšanu”, pie reizes aicinot tos, kuriem ar dienestu ”nav pa ceļam”, meklēt citu darbavietu.

Ceipe neslēpj, – dienesta vājums slēpjas tagadējo un bijušo darbinieku kārdinājumā izmantot pašu vērtīgāko – slepeno informāciju, kas ir dienesta rīcībā par esošajām un gaidāmajām pārbaudēm, arestiem un cita veida operatīvo informāciju.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl