6 komentāri

Atalgojumam valsts pārvaldē ir jāsasniedz 80% no atalagojuma privātajā sektorā, jo šobrīd algas ir apmēram par pusi mazākas, – intervijā raidījumā “900 sekundes” par saviem plāniem jaunajā amatā stāstīja jaunais Valsts kancelejas vadītājs Jānis Citskovskis.

Viņš norādīja, ka atalgojuma palielināšana valsts pārvaldē ir iespējama tikai caur ierēdņu skaita samazināšanu. Kopumā komentējot viņa priekšteča Mārtiņa Krieviņa aizsāktās reformas, Citskovskis norādīja – vispirms esot jāsaprotot, cik apjomīgas reformas ir nepieciešamas un īstenojamas. Jaunais Valsts kancelejas vadītājs solīja, ka tiks vērtētas iestāžu funkcijas, un tāpat ir iespējama mazo iestāžu apvienošana.

Oficiāli! Valsts kancelejai jauns direktors – Jānis Citskovskis

Ministru kabinets otrdien, 4. aprīlī, pieņēmis lēmumu Valsts kancelejas vadītāja amatā iecelt Jāni Citskovski.

Kučinskim un Krieviņam bija ilgstošas nesaskaņas; ir divas versijas, kādēļ Krieviņš pameta amatu

Valsts kancelejas iepriekšējais vadītājs Krieviņš vienošanos par aiziešanu parakstīja pirmdienas rītā, kad bija atgriezies no divu nedēļu atvaļinājuma. Viņu premjers Kučinskis izsauca uz sarunu, kur Krieviņu jau sagaidīja priekšā nolikta vienošanās un noruna, ka šķiršanās iemesli sabiedrībai atklāti netiks. Nesekoja ne kopīgs paziņojums, ne pateicība par darbu, ne ierastās pieklājības frāzes, kā šādās reizēs mēdz būt.

TOP komentāri

 • Liene
 • lūsis
  0 0 0

  lūsis

  Varbūt tomēr vispirms šīs algas vajadzētu NOPELNĪT.
  Kad valsts sāks uzplaukt un attīstīties, kad tauta sajutīs kaut nelielu atvieglojumu, tad arī valsts pārvaldei varētu algas palielināt. Kamēr pārvalde kuļas kā vista pa pakulām un tauta atrodas uz izmiršanas robežas, nevienam "pārvaldniekam" nekāds algas pielikums nepienākas.
 • Azanda
  0 0 0

  Azanda

  Privātajā sektorā algām ir liels diapazons. Strādāju valsts sektorā, meita privātajā. Par tādu pašu darbu kā man tur saņem uz pusi lielāku algu. Kopš krīzes laikiem mana alga ir pieaugusi par 20 EUR uz papīra.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl