Komentāri

Jaunais LNT raidījuma 900 Sekundes vadītājs Mārtiņš Daugulis no jaunajiem kolēģiem saņēmis kādu nozīmīgu un praktisku dāvanu, kas būs izmantojama jaunajā darbā – modinātāju ar ļoti skaļu zvanu.

Jau ziņojām, ka 3. septembra rītā no LNT Ziņu dienesta jaunās studijas raidījuma 900 Sekundes skatītājus sveica jauns vadītājs Mārtiņš Daugulis, kurš plašāk sabiedrībā pazīstams kā ārpolitikas pētnieks un konferenču moderators. Viņš pievienojies LNT Ziņu dienesta komandai, kļūstot par ceturto vadītāju.

Atgādināsim, ka raidījums 900 Sekundes ik dienu sākas plkst. 6.30 no rīta.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl