Komentāri

Jau vienu mēnesi bez jauna vadītāja ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), jo konkursā tā arī nav izdevies atrast piemērotu personu. Tagad tiek plānots samazināt prasības potenciālajiem konkursantiem. 

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atzina, ka patreiz jauni kandidāti nav uzrunāti, tomēr Valsts policijā ir darbinieki, kurus būtu vērts uzrunāt KNAB vadītāja amatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalnmeiers  sacīja, ka, pirmkārt, tas tiks saskaņots ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi, kuram arī būtu potenciālais KNAB vadītājs jāuzrunā. “Pats personīgi to atturēšos darīt, jo esmu komisijas loceklis,” sacīja Kalnmeiers.

Gada apskats: Tīrīšana KNAB jeb birojs kā kuģis vētrā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šogad bijis kā kuģis vētrā – iesaistīts daudzās tiesvedībās, kurās piedzīvoja zaudējumu, piedzīvojis darbinieku atlaišanas, un galu galā – tā vadītāja Jaroslava Streļčenoka pilnvaru termiņa beigas un jauna vadītāja meklējumus… Lasi tālāk šeit!

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl