Komentāri

Jau vienu mēnesi bez jauna vadītāja ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), jo konkursā tā arī nav izdevies atrast piemērotu personu. Tagad tiek plānots samazināt prasības potenciālajiem konkursantiem. 

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atzina, ka patreiz jauni kandidāti nav uzrunāti, tomēr Valsts policijā ir darbinieki, kurus būtu vērts uzrunāt KNAB vadītāja amatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalnmeiers  sacīja, ka, pirmkārt, tas tiks saskaņots ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi, kuram arī būtu potenciālais KNAB vadītājs jāuzrunā. “Pats personīgi to atturēšos darīt, jo esmu komisijas loceklis,” sacīja Kalnmeiers.

Gada apskats: Tīrīšana KNAB jeb birojs kā kuģis vētrā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šogad bijis kā kuģis vētrā – iesaistīts daudzās tiesvedībās, kurās piedzīvoja zaudējumu, piedzīvojis darbinieku atlaišanas, un galu galā – tā vadītāja Jaroslava Streļčenoka pilnvaru termiņa beigas un jauna vadītāja meklējumus… Lasi tālāk šeit!

Video!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl