Komentāri

Jaunā gada ieskaņas Latvijā pienākušas drūmās noskaņās – pēdējās četrās brīvdienās ugunsgrēkos bojā gājuši pieci cilvēki, bet četri cilvēki nosaluši līdz nāvei.

Tāpat daudzi atpūtnieki guvuši traumas no pirotehnikas izstrādājumiem, lūzumus, paslīdot uz ielām un atpūšoties uz kalniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada nogale bijusi īpaši saspringta ugunsdzēsējiem. Kopumā dienests brīvdienās saņēma 206 izsaukumus. 123 reizes dzēsti ugunsgrēki, 49 reizes veikti glābšanas darbi, pārējie bija maldinoši izsaukumi.

Foto

Bojā gājuši pieci cilvēki, lielākoties vīrieši vecumā no 40 līdz 50 gadiem, kas neuzmanīgi rīkojušies ar uguni.

Aukstajā laikā nosalstot, dzīvības zaudējuši četri cilvēki. Mirušie atrasti guļam uz ielas vai arī neapkurinātās telpās.

Kopumā ārstiem nācies glābt 40 cilvēkus, kas bijuši pamatīgi pārsaluši. Mediķi akcentē, ka aukstajā laikā pat siltā apģērbā tērpta cilvēka dzīvība var izdzist pusstundas laikā.

Vecgada vakarā mediķi saņēmuši 6 izsaukumus, kas saistīti ar pirotehnikas sprādzienos gūtām traumām, divi cilvēki guvuši nopietnus apdegumus.

14 cilvēki traumas guvuši paslīdot un krītot, pieci cilvēki savainojušies, atpūšoties uz slēpošanas kalniem.

Laikapstākļu dēļ notikušas arī daudzas avārijas, brīvdienās bojā gājis viens cilvēks. Bēdīgā statistika papildinājās arī pirmdien, 4. janvārī, – Elejā, autoavārijā miris 70 gadus vecs vīrietis.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl