Komentāri

Jaunā gada ieskaņas Latvijā pienākušas drūmās noskaņās – pēdējās četrās brīvdienās ugunsgrēkos bojā gājuši pieci cilvēki, bet četri cilvēki nosaluši līdz nāvei.

Tāpat daudzi atpūtnieki guvuši traumas no pirotehnikas izstrādājumiem, lūzumus, paslīdot uz ielām un atpūšoties uz kalniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada nogale bijusi īpaši saspringta ugunsdzēsējiem. Kopumā dienests brīvdienās saņēma 206 izsaukumus. 123 reizes dzēsti ugunsgrēki, 49 reizes veikti glābšanas darbi, pārējie bija maldinoši izsaukumi.

Foto

Bojā gājuši pieci cilvēki, lielākoties vīrieši vecumā no 40 līdz 50 gadiem, kas neuzmanīgi rīkojušies ar uguni.

Aukstajā laikā nosalstot, dzīvības zaudējuši četri cilvēki. Mirušie atrasti guļam uz ielas vai arī neapkurinātās telpās.

Kopumā ārstiem nācies glābt 40 cilvēkus, kas bijuši pamatīgi pārsaluši. Mediķi akcentē, ka aukstajā laikā pat siltā apģērbā tērpta cilvēka dzīvība var izdzist pusstundas laikā.

Vecgada vakarā mediķi saņēmuši 6 izsaukumus, kas saistīti ar pirotehnikas sprādzienos gūtām traumām, divi cilvēki guvuši nopietnus apdegumus.

14 cilvēki traumas guvuši paslīdot un krītot, pieci cilvēki savainojušies, atpūšoties uz slēpošanas kalniem.

Laikapstākļu dēļ notikušas arī daudzas avārijas, brīvdienās bojā gājis viens cilvēks. Bēdīgā statistika papildinājās arī pirmdien, 4. janvārī, – Elejā, autoavārijā miris 70 gadus vecs vīrietis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl