1 komentārs
Jaunā māmiņa Zane pamazām zaudē redzi… Ļoti lūdzam jūsu palīdzību!
Foto: Snowflake

Jaunā māmiņa Zane cer uz sabiedrības atbalstu acu operāciju veikšanai – viņa cieš no smagas slimības, kuras rezultātā pamazām zaudē redzi.

Pēc palīdzības pie ziedotājiem pirmo reizi vērsāmies biedrība Snowflake vērsusies jau agrāk bet diemžēl līdz šim operācijai līdzekļus nav izdevies piesaistīt. Šobrīd no jauna tiek lūgta visas sabiedrības atbalstu, lai nepieļautu Zanes redzes zudumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki Latvijas speciālisti šajā situācijā par nepieciešamu uzskata ķirurģisku iejaukšanos, ārsts, kurš Latvijā ir kompetents veikt šādas operācijas, ir atteicies operēt, piedāvājot maksas alternatīvu injekciju veidā. Pēc konsultēšanās ar ārstiem Igaunijā Zane ir radusi cerību saglabāt redzi un turpināt pilnvērtīgu dzīvi.

Foto

No 7. marta sieviete uzturas mājās uz slimības lapas, jāpiebilst, ka pirms tika uzstādīta šī diagnoze, Zane ar vīru gaidīja otro bērniņu, diemžēl grūtniecību nācās pārtraukt, uzzinot nepatīkamās ziņas saistībā ar sievietes veselības stāvokli.

Ikdienā Zane strādā vienā no Rīgas lielveikaliem par kasieri. Pirmā konsultācija un operācija Tallinā ir paredzēta 1. jūnijā. Operācijas izmaksas ar uzturēšanos stacionārā līdz piecām dienām un ceļa izdevumiem sastāda vidēji 3500 eiro, no nepieciešamās summas saziedoti 254,50 eiro, Zanei šādas naudas nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība. Lai Zane varētu atgūt redzi pašlaik trūkst 3245,50 eiro.

Jau daudzas reizes mēs visi kopā esam pierādījuši, ka varam iepriecināt daudzus, un daudziem dot cerību uz dzīvi, nepaliksim vienaldzīgi. Laika diemžēl ir maz. Atbalstīt Zani jūs varat, veicot ziedojumu ar norādi Zanes Mališevas acu operācijai Tallinā.

Biedrība Labdarības lapa Snowflake
Reģ.nr.: 40008234435
Banka: AS SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727
PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com
Ziedojumu tālrunis: 90006180 (Maksa par zvanu 1,42 eiro).

TOP komentāri

  • sandra
    +1 +1 0

    sandra

    Lai Dievs palīdz Zanei! Bērniem vajadzīga māmiņa un vīram sieva. Kaut ārsti būtu labi un kompetenti. Dievs taču rada brīnumus! JĀCER, BŪS LABI.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl