Jaunā gada svinību laikā Rīgā slēgs 11. novembra krastmalu un ierobežos satiksmi citās centra ielās

0 Komentāru
Jaunā gada svinību laikā Rīgā slēgs 11. novembra krastmalu un ierobežos satiksmi citās centra ielās
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī būs slēgta 11. novembra krastmala, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

No 30. decembra plkst. 20.00 līdz 1. janvāra plkst. 15.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē starp Jaunielu un Poļu gāti.

Savukārt slēgta transportlīdzekļu satiksme šajās dienās būs 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, Poļu gātes posmā no 11. novembra krastmalas līdz Pils ielai, Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11. novembra krastmalai un 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē – no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un Poļu gātei.

Šajās dienās Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Savukārt no 30. decembra plkst. 8.00 līdz 1. janvāra plkst. 7.00 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz AB dambja, kā arī no 31. decembra plkst. 23.30 līdz 1. janvāra plkst. 00.20 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kuģu ielā, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Staraja Rusas ielai, nobrauktuvē no Akmens tilta uz Kuģu ielu un Mūkusalas ielā zem Akmens tilta un uz Akmens tilta.

Tāpat arī no 31. decembra plkst. 18.00 līdz 1. janvāra plkst. 4.00 būs slēgta satiksme Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt Satiksmes vadības centram pa bezmaksas informatīvo tālruni 80003600.

0 Komentāru