Jaunā aptaujā noskaidrots, vai Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti

1 komentārs
Jaunā aptaujā noskaidrots, vai Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti
Ilze Zvēra / f64

“Vai lepojaties ar mūsu valsti, Latviju?” – šādu jautājumu uzdeva Latvijas iedzīvotājiem pētījumu uzņēmums RAIT, kas ir GfK partneris Baltijā. Lūk, arī atbildes!

Divas piektdaļas aptaujas dalībnieku – 40% – uz šo jautājumu atbildēja ar pārliecinošu “jā, lepojos!”, tomēr nedaudz vairāk ir to, kam šāda sajūta nav vienkārši pašsaprotama. Proti, 44% respondentu atzina, ka ar Latviju lepojas tikai dažkārt.

Savukārt nedaudz vairāk kā katrs desmitais mūsu aptaujā atbildēja ar noliegumu, jo 13% atzina, ka ar mūsu valsti noteikti nelepojas.

Tikmēr vēl 3% aptaujas dalībnieku uz mūsu jautājumu izvēlējās atbildi “esmu vienaldzīgs”.

Tā kā jautājumu ar līdzīgu kontekstu raidījumā uzdevām arī pirms gada, to iedzīvotāju skaits, kas lepojas ar Latviju, šogad ir būtiski audzis (+14%) un būtiski, par 8% mazāk, ir to, kas norāda, ka lepnumu par Latviju neizjūt.

Lai arī mums netrūkst labojamu un uzlabojamu lietu, kas daudziem liek šaubīties pašiem par savu zemi, emocionāli mūsu sabiedrība tomēr jūtas arvien labāk! Kur vēl labāku ceļamaizi gadam līdz mūsu Latvijas simtgadei? Bet par ceļasomu, kas liktas lietā jau tagad – nedēļas pirmajā vietā.

TOP komentāri

  • kirbis
    +3 +3 0

    kirbis

    ar ko te lepoties ar izagtu latviju un tiem kropliem kas pie varas kad vini visi bus novakti tad tauta vares lepoties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl