Jau vairāk nekā dienu pazudis ģimenes draugs un bērnu aukle – sunīte Šēra

16 komentāri
Jau vairāk nekā dienu pazudis ģimenes draugs un bērnu aukle – sunīte Šēra
Foto avots: Facebook

“Nu jau dienu pazudusi mūsu ģimenes sargs, bērnu aukle un tēva labākais draugs – vācu aitu kuce Šēra. Piecu gadu laikā, viņa ne reizi nav aizklīdusi tālāk par mūsu saimniecības teritoriju, tāpēc nav ne jausmas, kas varēja notikt,” vēsta ieraksts Facebook, kura autors ar sabiedrības palīdzību cer atrast pazudušo suni.

“Dzīvojam Ropažu novadā netālu no Augšciema un Mazkangariem, tāpēc īpaši vērīgus lūdzu būt Ropažu un Mālpils novada iedzīvotājus. Šēra ir čipota, ap kaklu brūna ādas siksna,” teikts Facebook ierakstā.

Ja nu kāds mana Šēru, tad tiek lūgts zvanīt pa tālr: 26666962 vai 26300634. “Būsim pateicīgi par jebkādu informāciju. Atradējam atlīdzība garantēta! Par share&like  – karmas uzlabojumi,” raksta Šēras draugs.

Lai arī ieraksts ir skumjš un palīdzība tiek meklētā, ķeroties pie pēdējā salmiņa, rindu autors nezaudē humora izjūtu, piebilstot – “P.S. Šēra, ja Tu šo lasi, lūdzu, nāc mājās, tētis Tev nopircis liellopa fileju!”

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl