Komentāri
Jau šovakar sāksies sniegputenis! Rīt sola līdz 8 centimetriem biezu sniega segu
Foto: LETA

Jau šovakar, 1. novembrī, Latvijas rietumu rajonos gaidāms sniegs un slapjš sniegs, kas izveidos 6-7 cm biezu sniega segu, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC). Snigšanai turpinoties, rīt no rīta, 2. novembrī, arī Latvijas centrālajos un austrumu rajonos izveidosies 6-8 centimetrus bieza sniega sega. Ceļi būs slideni un snigšanas laikā pasliktināsies redzamība!

Rīgā gaidāms slapjš sniegs un izveidosies 6 cm bieza sniega sega, līdz ar to brauktuves un ietves būs slidenas, kā arī snigšanas laikā pasliktināsies redzamība. Rīta pusē sniegu nomainīs lietus un sniega sega pakāpeniski sāks noplakt, vēsta LVĢMC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iestājoties valsts autoceļu ziemas uzturēšanas sezonai, Skaties.lv autovadītājiem atgādina par drošas braukšanas principiem, kuri vasaras laikā ir piemirsušies, un arī būtiskāko, kas par ceļa segumu jāatceras ziemā un mainīgajos laikapstākļos.

Vairāk par auto vadīšanu ziemā lasi šeit!
Foto: LETA

Foto: LETA

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl