Komentāri
Jau šovakar LNT ekrānos unikāla dokumentālā filma “Jāņa Stradiņa trīs dzīves”
FOTO: LETA

Gluži kā ķīmijas formulā, savā mūžā viņš savirknējis dažādus elementus. Tā par akadēmiķi Jāni Stradiņu teic viņa līdzgaitnieki, – un viņu teiktais apkopots unikālā dokumentālā filmā, ko šovakar varēs redzēt LNT ēterā.

Dokumentālajā filmā “Jāņa Stradiņa trīs dzīves” akadēmiķa dzīves stāsts ir apskatīts caur viņa personības dimensiju, bet pats akadēmiķis caur pagātnes notikumiem dod jaunu skatu šodienas norisēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Stradiņš ir autors vai līdzautors septiņām grāmatām un vairāk nekā 330 zinātniskām publikācijām ķīmijā, kā arī vairāk nekā 20 grāmatām un 270 zinātniskām publikācijām zinātnes vēsturē. Viņa pētījumi un atklājumi ļāvuši dziļāk izprast jauno medikamentu īpašības, un izraisījuši interesi zinātnes pasaulē. Viņa veikuma pietiktu vairākām dzīvēm – tā uzsver filmas veidotāji.

Dokumentālo filmu skatieties jau šovakar LNT plkst.21.15

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl