2 komentāri

Kanālā TV3, 26.decembrī, otrajos Ziemassvētkos būs skatāma “Latvijas lepnuma” svinīgā godināšanas ceremonija, kas norisināsies jau septiņpadsmito reizi. Arī šogad TV skatītājus sagaida tikšanās ar cilvēkiem, kuri nesavtīgi palīdz, glābj un iedvesmo. Šogad, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, pasākums norisināsies citā formātā – tās būs 10 ceremonijas – katram balvas ieguvējam sava un pavisam īpaša.

Svētku un iedvesmas sajūta neizpaliks un šogad par to rūpēsies balvu pasniegšanas vadītāji Arnis Krauze un Agnese Drunka. Agnese projektā darbojas jau visus 17 gadus, viņa ir veidojusi vairāku “Latvijas lepnuma” ieguvēju portretus, bijusi gan balvas pasnedzēja, gan arī pieteikusi cilvēkus šai balvai. Taču šogad pirmo reiz viņa ir pievienojusies komandai kā vadītāja.

”Šogad “Latvijas lepnuma” komanda nepulcē balvu saņēmējus, mūziķus, žūriju, kādas prominences uz vienu ceremonijas filmēšanu, bet gan dodas satikt šā gada īpašos cilvēkus viņiem nozīmīgās vietās, kas iedvesmo viņus pašus. Piemēram, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Cēsu sirdī, Smiltenes tehnikumā, Nacionālajā operā, Ziedoņa klasē, Valsts Mākslas muzejā un citur. Īpašās pateicības – “Latvijas lepnuma” ābeles –  balvu ieguvēji saņems no cilvēkiem, kurus daži no viņiem ir vēlējušies iepazīt pat visu savu dzīvi. Tāpat balvas pasniegs cilvēki, kuri īpaši iedvesmo pašus labo darbu veicējus,” par ceremonijas norisi stāsta ilggadējā ””Latvijas lepnuma” producente Ilze Ūdre.

Balvas “Latvijas lepnuma” pasniegs psiholoģe Diāna Zande, mūziķis Renārs Kaupers, mācītājs Juris Cālītis, dziedātājs Intars Busulis, biatloniste Baiba Bendika, piedzīvojumu meklētājs un ceļotājs Kārlis Bardelis, jaunietis Rojs Rodžers, mūziķis Daumants Kalniņš, kuri ir īpaši iedvesmas personas balvu saņēmējiem. Un šogad, tieši satikšanās iespēja ar balvu pasniedzējiem ir īpašs brīdis visās desmit balvu pasniegšanas ceremonijās.

Lai radītu īpašu atmosfēru, par apbalvošanas ceremonijas muzikālo noformējumu rūpēsies Intars Busulis, Aija Vītoliņa, Reinis Sējāns un Abonementa orķestris.

Skaties svinīgo godināšanas ceremoniju “Latvijas lepnuma” jau 26. decembrī plkst.20.40 kanālā TV3!

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.