Pievienot komentāru

Kanālā TV3 jau 18. novembrī būs skatāma svinīgā godināšanas ceremonija “Latvijas lepnums”, kas norisināsies jau astoņpadsmito reizi. TV skatītājus sagaida aizkustinoša tikšanās ar cilvēkiem, kuri nesavtīgi palīdzējuši un iedvesmojuši. Pasākums šogad norisināsies īpaši patriotiskās noskaņās Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, uzsverot laureātu devumu valsts un sabiedrības stiprināšanā.

Par svētku sajūtu rūpēsies ceremonijas vadītājs Arnis Krauze, savukārt atbildību par atmosfēru un muzikālo noformējumu uzņemsies Aminata, jauniešu koris “Balsis” ar diriģentu Intu Teterovski, “Instrumenti” un Rīgas Doma zēnu koris, grupa “Bet Bet”, “Carnival Youth”, “Latvian Voices”, Beāte Zviedre, “Latvijas Nacionālā teātra” aktieri Dita Lūriņa, Zane Dombrovska un Uldis Siliņš.

Ilze Ūdre, ilggadējā “Latvijas lepnuma” producente

“Piedalos “Latvijas lepnuma” veidošanā jau desmito reizi, un, pat ja šķiet, ka nominācijas ir līdzīgas, divu pat līdzīgu stāstu šajos 10 gados nav bijis. Ceremonijas balvas saņēmēji ir cilvēki, kuri palīdz Latviju ieraudzīt skaistāku, sirsnīgāku un cilvēcīgāku.”

Viņa papildina – lai radītu svētku sajūtu balvas ieguvējiem un skatītājiem, iedvesmojošie stāsti šā gada ceremonijā mīsies ar dažādu paaudžu izcilo Latvijas mūziķu dziesmām – gan tautā iemīļotām, gan tādām, kas piedzīvos savu pirmatskaņojumu televīzijā. Bet, jo īpaši, gribas izcelt sadarbību ar Aminatu, kura ir radījusi savu skaistu, muzikālu veltījumu “Latvijas lepnumam”.

“Latvijas lepnuma” producente informē, ka ceremonijas laureātiem ir sagatavoti īpaši pārsteigumi – tikšanās ar cilvēkiem, kuri viņiem pasniegs balvas. “Šogad par to esam domājuši teju ar detektīvu cienīgiem paņēmieniem, lai katram balvas ieguvējam ceremonija būtu neaizmirstami svētki,” stāsta ilggadējā svinīgās godināšanas ceremonijas  producente Ilze Ūdre.

Ik gadu balvas pasniedz Latvijā atpazīstamas personības, kuras atzīst, ka “Latvijas lepnuma” laureāti palīdz smelties iedvesmu viņu darbā. Balvu pasniedzējus šogad atklās tikai svinīgās ceremonijas laikā, lai televīzijas skatītājiem un laureātiem tas būtu īpašs pārsteigums. Laureātus klātienē uzrunās Valsts prezidents Egils Levits.

Šogad balvas tiks piešķirtas nominācijās “Ģimene”, “Jaunietis”, “Atbalsts līdzcilvēkiem”, “Vairāk nekā pienākums”, “Glābējs”, “Cilvēks cilvēkam”, “Skolotājs”, “Novadnieks”, “Vecmāmiņa” un “Dzīvotspēks”.

Svinīgo godināšanas ceremoniju “Latvijas lepnums” būs iespējams skatīties jau parīt, 18. novembrī, plkst. 21.00 kanālā TV3!

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.