Jau 10. gadu labdarības koncertā Tirzas pagastā savāktos ziedojumus atvēlē akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” bērnu ārstēšanai

0 Komentāru

Šajā Adventa laikā sirsnības un labestības mums apkārt ir vairāk nekā citkārt. Tas jūtams arī Gulbenes novada Tirzas pagastā, kur jau desmit gadu vietējie pašdarbnieki rīko labdarības koncertu un tajā saziedoto naudu nodod akcijai ”Eņģeļi pār Latviju” bērnu ārstēšanai.

Tirzas pagasts ir vienīgais Latvijā, kur cilvēki šādā veidā kolektīvi iesaistās ziedojumu vākšanā.

Sestdienas pievakarē Tirzas kultūras namā valda steidzīga kņada – viens iemēģina deju soli, cits atkārto dziesmu vārdus vai kārto svētku drānas. Tirzieši gatavojas savam ierastajam Adventa koncertam, kurā uzstājas pašdarbnieku kolektīvi.

Šis koncerts nav tikai pašu priekam, bet cēlākam mērķim – tiek vākti ziedojumi bērniem, kuri piedalās labdarības akcijā ”Eņģeļi pār Latviju”. Šo tradīciju pirms kāda laika ieviesa Tirzas kultūras nama vadītāja Alda Alberte, kuru pagastā novērtē kā vietējās kultūras dzīves dzinuli – pateicoties viņas sparam, pašdarbniekiem te ir ko darīt. Katrs septītais tirzietis darbojas kādā kolektīvā. Tāpēc arī labdarības koncertā programma ir daudzveidīga – uzstājas dažādi vokālie ansambļi, deju kolektīvi.

Šogad Tirzas un apkārtējo pagastu cilvēkiem izdevies saziedot vairāk nekā 300 eiro, kas nonāks labdarības akcijas kopbudžetā, par ko ārstēšanu varēs nodrošināt četriem puisēniem – Hugo, Pāvilam, Patrikam un Danielam.

Iepriekš jau vēstīts, ka sākusies sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“,
  • izmantojot ziedojumu kastītes,
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru