Komentāri

Simtgades Dziesmu un deju svētkos viena persona uz vienu pasākumu varēs pirkt tikai četras biļetes, bet tāpat ir jāsaprot, ka to visiem nepietiks, – intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Dziesmu un deju svētku pasākumos drošības jautājums būs pats galvenais, norādīja izpilddirektore, piebilstot, ka būs arī stingras kontroles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Simtgades svētkos gājiens būs pasākumu sākumā, un sagaidāms, ka būs vismaz 60 krāšņi pasākumi, kuros piedalīsies 40 tūkstoši dalībnieku.

Jau ziņojām, ka Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku biļetes sāks tirgot 2018. gada janvārī, un to cena būs no diviem līdz 65 eiro.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki 2018. gadā norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl