Komentāri

Simtgades Dziesmu un deju svētkos viena persona uz vienu pasākumu varēs pirkt tikai četras biļetes, bet tāpat ir jāsaprot, ka to visiem nepietiks, – intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Dziesmu un deju svētku pasākumos drošības jautājums būs pats galvenais, norādīja izpilddirektore, piebilstot, ka būs arī stingras kontroles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Simtgades svētkos gājiens būs pasākumu sākumā, un sagaidāms, ka būs vismaz 60 krāšņi pasākumi, kuros piedalīsies 40 tūkstoši dalībnieku.

Jau ziņojām, ka Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku biļetes sāks tirgot 2018. gada janvārī, un to cena būs no diviem līdz 65 eiro.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki 2018. gadā norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl