Janvārī sporta zālēs par trešdaļu audzis apmeklētāju skaits

Komentāri

Janvāra sākumā sporta zālēs vismaz par trešdaļu un citviet gandrīz uz pusi pieaudzis apmeklētāju skaits. Lielākā daļa ir jauni klienti, kuri līdz ar Jauno gadu apņēmušies dzīvot aktīvi un veselīgi.

Mēnesis jau gandrīz apritējis un pamazām apmeklētāju skaits atkal sarūk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agnese Ezerta, sporta kluba Atletika pārstāve:

Janvārī ir stipri vairāk cilvēku, ļoti daudz ir tādu, kas grib sākt sportot un jaunajā gadā ir apņēmušies to darīt, kā arī lietot veselīgāku uzturu. Tas tieši vairāk bija novērojams ar janvāra otrajā nedēļā, tad bija no rītiem un vakaros apmeklētāju pieplūdums.

Ja salīdzina, piemēram, ar rudens mēnešiem, tad janvārī vienlaicīgi sporta zālē ir apmēram 150 cilvēku, bet oktobrī vismaz par pusi mazāk.

Janvāris ir karstākais darba laiks arī uztura speciālistiem, turklāt arvien vairāk cilvēku vēršas pēc padoma pie šiem profesionāļiem.

Galvenais, uz ko norāda gan uztura speciālisti, gan sporta klubu pārstāvji – novērtēt savas spējas, nepārpūlēties un prasīt padomu ekspertiem. Tāpat viņi iesaka uzstādīt reālus mērķus, nevis mēneša laikā nomest “padsmit” kilogramus un tad aizmirst par sporta aktivitātēm un pareizu uzturu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl