Janvārī sporta zālēs par trešdaļu audzis apmeklētāju skaits

0 Komentāru
Janvārī sporta zālēs par trešdaļu audzis apmeklētāju skaits
Foto: CherryPoint/Flickr

Janvāra sākumā sporta zālēs vismaz par trešdaļu un citviet gandrīz uz pusi pieaudzis apmeklētāju skaits. Lielākā daļa ir jauni klienti, kuri līdz ar Jauno gadu apņēmušies dzīvot aktīvi un veselīgi.

Mēnesis jau gandrīz apritējis un pamazām apmeklētāju skaits atkal sarūk.

Agnese Ezerta, sporta kluba Atletika pārstāve:

Janvārī ir stipri vairāk cilvēku, ļoti daudz ir tādu, kas grib sākt sportot un jaunajā gadā ir apņēmušies to darīt, kā arī lietot veselīgāku uzturu. Tas tieši vairāk bija novērojams ar janvāra otrajā nedēļā, tad bija no rītiem un vakaros apmeklētāju pieplūdums.

Ja salīdzina, piemēram, ar rudens mēnešiem, tad janvārī vienlaicīgi sporta zālē ir apmēram 150 cilvēku, bet oktobrī vismaz par pusi mazāk.

Janvāris ir karstākais darba laiks arī uztura speciālistiem, turklāt arvien vairāk cilvēku vēršas pēc padoma pie šiem profesionāļiem.

Galvenais, uz ko norāda gan uztura speciālisti, gan sporta klubu pārstāvji – novērtēt savas spējas, nepārpūlēties un prasīt padomu ekspertiem. Tāpat viņi iesaka uzstādīt reālus mērķus, nevis mēneša laikā nomest “padsmit” kilogramus un tad aizmirst par sporta aktivitātēm un pareizu uzturu.

Skaties video!

0 Komentāru