Janvārī naktspatversmes pakalpojumus dienā izmantojuši 738 cilvēki

Komentāri
Janvārī naktspatversmes pakalpojumus dienā izmantojuši 738 cilvēki
FOTO: LETA

2015.gada janvārī vidēji dienā 738 cilvēki izmantoja naktspatversmes pakalpojumus, kas salīdzinoši ir par 11,1 % mazāk nekā 2014.gada janvārī. Visvairāk cilvēki uzturējās naktspatversmē 29.janvārī – 773 cilvēki, bet vismazāk naktspatversmes pakalpojumus izmantoja 8.janvārī – 658 cilvēki. 7.janvārī naktspatversmes strādāja diennakts režīmā , jo āra gaisa t° bija -11, tad naktspatversmēs uzturējās 758 cilvēki.

Rīgas pilsētā darbojas 7 patversmes/naktspatversmes, kurās ir nodrošināta 753 vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas patversmes Dienas centrā bezpajumtniekiem un maznodrošinātiem iedzīvotājiem Katoļu ielā 57, janvārī vidēji dienā uzturējās 145 cilvēki, pavisam janvārī dienas centru apmeklēja 4504 cilvēki. 6. janvārī dienas centru apmeklēja visvairāk cilvēku – 189, bet 18. janvārī 98 cilvēki.

Dienas centrā iespējams saņemt: sociālā darba speciālistu un psihologa pakalpojumus; ģimenes ārsta pakalpojumus primārās veselības aprūpes līmenī; dušas, dezinfekcijas un veļas mazgāšanas pakalpojumus. Dienas centra darba laiks katru dienu (arī brīvdienās un svētku dienās) no 9.00-17.00. Dienas centrs ir pieejams arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Dienas centrā darbojas noliktavas-humānās palīdzības punkts. Atsevišķā telpā var skatīties televīzijas pārraides, kā arī piedalīties tematiskajās nodarbībās. Ar Rīgas Centrālās bibliotēkas atbalstu darbojas grāmatu izsniegšanas punkts, kā arī ir nodrošināta interneta pieeja.

Lasi vēl