Komentāri

Labās ziņas ir – visā Latvijā un arī Latgalē, visticamāk, saglabāsies sena latviešu tradīcija – lietus Jāņu naktī. Taču lielāka lietus iespējamība ir Zemgalē, Sēlijā, Kurzemē un arī – Latgales dienvidu daļā. Taču vairāk uz Latgales ziemeļiem – lietus iespējamība ir mazāka. Detalizētākas laika ziņas Latgalei uzzini šeit!

Laika ziņas latgaliski!

Lobuos zinis ir tuos, ka Leigū svātkūs i Juoņa dīnā tiks saglobuotys vyslobuokuos tradicejis par laiku Latvejā – leita īspiejameiba ir vysai lela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Catūrtdiņ vysā Latvejā byus vyssausuokuo dīna – gaisa temperatura sasils leidz plus 21 grādam!

Leigū dīnā, pīktdiņ, sinoptiki dīvamžāļ daudzvīt prognozej leitu.

Tūmār lobuos zinis ir tuos, ka Latgolā leita īspiejameiba byus mozuoka voi ari leis mozuok nakai cytur Latvejā, par pīmāru, Sielejā, Kūrzemē voi Zemgalē!

Leluoka iespieja ir, ka leis Leigū dīnā voi Juoņu naktī, ir Latgolys dīnvydu daļā – ap Daugovpili i Kruoslovu.

Ap Rēzekni i Bolvim leita īspieja pastuov, bet ir mozuoka! Tūmār syltuokys gaisa temperaturys byus ap Daugovpili, Neicgali, Preilim, kur naktī byus ap plus 14, plus 18 grādi.

Vāsuoks byus ap Rēzekni – plus 13, plus 16 grādi. Jau nuokušajā – Juoņu dīnā – byus apsamuocs, lītains i pavāss, bet gaisa temperatura vysys ituos dīnys – ap plus 17, plus 20 grādim.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl