Jāņu siers – neatņemama Līgo svētku cienasta sastāvdaļa

Komentāri

“Sieru, sieru Jāņa māte” – tā dzied aplīgotāji, ierodoties saimnieces sētā.

Dzeltenais ritulis vasaras saulgriežos simbolizē sauli un, klājot galdu līgotājiem, Jāņu siers ir neatņemama cienasta sastāvdaļa. Siera siešanas tradīcijas LNT Ziņām uzticēja arī 14 gadīgais Gints Mālkalns. Viņa mamma Ināra ir Zemgalē izslavēta siera meistare. Tāpēc lepojas, ka zināšanas var nodot tālāk nākamajai paaudzei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ināra
Siera meistare

Es nezinu, kā būs, kad izaugs lieli, bet tas pamats viņos ir ielikts iekšā. Ja viņi gribēs, atcerēsies un darīs to un iemācīs savus bērnus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl