Jančevska: Aktieriem nav tik lielas algas, lai vasarā varētu atpūsties

Komentāri

Šobrīd Latvijas teātros skatuves gaismas uz laiku ir izslēgtas un zālēs iestājies klusums. Kas patlaban notiek aiz teātru durvīm, un vai aktieri vasarās dodas pelnītā atpūtā, skaidroja 900 Sekundes.

Nākamgad apritēs 30 gadu, kopš aktrise Zane Jančevska par savu sauc Latvijas Nacionālo teātri, kur viņa strādā kopš konservatorijas absolvēšanas. Šī ir pirmā reize, kad pēc sezonas noslēgšanās viņa atkal ir teātrī, taču vasara dīkā pavadīta netiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas saistīts arī ar to, ka iepriekš nekad nav iespējams prognozēt, cik veiksmīgas izrādīsies sezonā iestudētās lugas. Parasti vasarās aktieri piedalās dažādos koncertos, pilsētas svētkos un vada pasākumus.

Skaties foto:

Pēc Jāņiem aktieri dramaturga Kārļa Anitena vadībā intensīvā režīmā strādā pie Zentas Ērgles bērnu romāna Tā tik bija vasara iestudējuma, kas jau mazāk nekā pēc mēneša brīvdabā piedzīvos pirmizrādi.

Taču jau augustā aktrisei atsāksies mēģinājumi Nacionālajā teātrī un gatavošanās jaunajai sezonai, kad arī šī, Baltā zāle, kas atrisei ir īpaša, piepildīsies kolēģu soļiem un smiekliem.

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl