Komentāri

Mežaparka estrādē Dziesmu svētkos tomēr jāmēģina ietilpināt 13 000 dalībnieku. Tā pēc iepazīšanās ar situāciju ceturtdien norādīja kultūras ministre Dace Melbārde.

Maksimāli pieļaujamais skaits tribīnēs, pēc būvekspertu norādījumiem, gan ir uz pusi mazāks, tāpēc darba grupa turpmāk meklēs risinājumus ietilpības palielināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es neatceros, ka kādreiz vispārējo Dziesmu svētku vēsturē esam rīkojuši konkursu un kādam esam pateikuši, ka ir jāpaliek mājās,” saka Dace Melbārde.

Lai kori padarītu kuplāku, to var izdarīt, paplašinot tribīņu sānu malas un izmantojot tribīņu priekšējo laukumu. Darba grupas secinājumiem jābūt gataviem līdz šā gada beigām, lai būtu skaidrs, cik liela summa būs nepieciešama ieceru īstenošanai. Finansējums estrādes pārbūvei plānots gan no pašvaldības, gan valsts.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl