Komentāri
Kivičs, esot autobusā ar iespējamo Imantas pedofilu, līdziniekam būtu “maucis pa purnu”

Mūziķa Andra Kiviča sieva Madara piektdienas rītā 56. maršruta autobusā atpazinusi vīrieti, kas bijis līdzīgs policijas izveidotajam fotorobotam – Imantas pedofilam, ziņo portāls kasjauns.lv.

Mūziķa sieva par redzēto esot pavēstījusi vīram, kurš savukārt esot informējis Valsts policiju. Kivičs gan bija kritisks par policijas operativitāti, norādot, ka patruļa izbrauksi tikai tad, kad fotorobota līdzinieks jau bija izkāpis pieturā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

kivicsAndris Kivičs:
Ja autobusā būtu es, būtu piegājis pie viņa un “maucis pa purnu”, gājis pie šofera… Bet autobusā bija pilns ar tantukiem. Policijai piezvanīju, ka iespējamais pedofils vēl bija autobusā, bet tā uz notikuma vietu izbrauca tad, kad viņš jau bija izkāpis pieturā “Gaiļi”.

Kiviča sieva arī vīram atzinusi, ka fotorobota līdzinieks piesaistījis viņas uzmanību, jo bijis nervozs, tramīgs un novārtītās drēbēs.

Mūziķis arī pauž neizpratni, kā policijai neizdodas notvert noziedznieku. Viņš norāda, ka pedofilu būtu grūti atrast Ņujorkā vai Afganistānā, bet ne jau vienā no Rīgas rajoniem. Turklāt viņš arī devis iespējamā noziedznieka pazīmes – “Pedofilam līdzīgs vīrietis ganās tagad pie Lāčupes kapiem, ja kāds tur ir – zili džinsi, kepka, debīls skatiens.”

Mūziķis par notiekošo aktīvi vēstīja sociālajā tīklā Twitter.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl