Ja kādā no vakcinācijas centriem interese par vakcīnām būs mazāka, tās pārvedīs uz citiem centriem

1 komentārs
Ja kādā no vakcinācijas centriem interese par vakcīnām būs mazāka, tās pārvedīs uz citiem centriem

Ja kādā no vakcinācijas centriem interese par vakcīnām būs mazāka, tās pārvedīs uz citiem centriem, sociālajos tīklos vēsta Vakcinācijas projekta birojs.

Šodien trīs Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā un Jūrmalā – ir iespēja vakcinēties ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Rīgā darbojas vakcinācijas punkts “ATTA” centrā, Krasta ielā 60, Jelgavā – Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, un Jūrmalā – Jūrmalas sporta skolā, Nometņu ielā 2b.

Lielās cilvēku intereses dēļ vakcinācija pret Covid-19 “ATTA” centrā Rīgā sākās vēl pirms oficiālā darba laika plkst. 9.00.  Tur rindā stāvēja pat 500 cilvēku.

Arī Jelgavā pirms vakcinācijas centra atvēršanas vakcināciju gaidīja nedaudz vairāk par 100 cilvēkiem.

Video: Cilvēku rinda pie “ATTA” centra

Vakcinācija šajos centros šodien tiek veikta ar ražotāja “AstraZeneca” vakcīnām.

Iedzīvotāji, kuri atbilst kādai no jau atvērtajām prioritārajām grupām, tiek aicināti tiem paredzētā īpašā rindā, nekādi papildu apliecinājumi par atbilstību prioritārajai grupai netiek prasīti. Īpaša rinda konkrētajā vietā ļaus operatīvāk saņemt vakcīnu salīdzinājumā ar citiem vakcinēties gribētājiem.

Lasi vēl – Mediķi brīdina par smagām Covid-19 sekām un mudina vakcinēties

Sestdien vakcinācijas punkti Rīgā darbosies “ATTA” centrā un Ķīpsalas hallē, Ķīpsalas ielā 8. Vienlaikus atvērti būs arī punkti Jelgavā Zemgales Olimpiskajā centrā, Jūrmalas sporta skolā, Cēsīs bijušā “Super Netto” veikala telpās Bērzaines ielā 2a un Liepājā – Olimpiskajā centrā Brīvības ielā 39. Strādās arī vakcinācijas punkts Daugavpils sporta kompleksā Parādes ielā 7 un Rēzeknē – Latgales vēstniecībā “Gors”.

Svētdien, 18.aprīlī, atvērti būs centri Cēsīs bijušā “Super Netto” veikala telpās un Daugavpils Sporta kompleksā.

Katrā centrā plānots izmantot no 390 līdz 2500 vakcīnu devu, un vakcīnu apjoms atkarīgs no centra lieluma un vakcinācijas veicējam pieejamā vakcīnu apjoma. Iedzīvotāji aicināti uz vakcināciju nākt pakāpeniski, visas dienas garumā. Iedzīvotāji tiek īpaši lūgti ievērot divu metru distanci un lietot deguna un mutes aizsegus.

Lai nodrošinātu sekmīgu vakcinācijas procesu visas nākamās nedēļas garumā, iedzīvotāji tiek aicināti nākt un stāties dzīvajā rindā tikai tad, ja tuvākās nedēļas laikā nav jau ieplānots vakcinācijas laiks kādā citā vakcinācijas kabinetā.