5 komentāri

Sākta parakstu vākšana par finansiālas atlīdzības piešķiršanu nozieguma atklājējiem.

Iniciatīvas iesniedzējs norāda, ka šobrīd par palīdzību pilsoniski aktīvs cilvēks var saņemt vien “paldies” vai gluži pretēji – iekulties liekās nepatikšanās. Taču pēc šīm izmaiņām radīsies materiāla motivācija palīdzēt tiesībsargājošām iestādēm.

ARTŪRS IKVILDS
Iniciatīvas pieteicējs

Ir jāpapēta, cik izdevīgi ir valstij samaksāt šo te nelielo atlīdzību, lai mazinātu noziedzību. Tā veidotos situācija, kur katrs cilvēks ir kārtības sargs, vai pretēji – šie noziegumi notiek, pievērš uzmanību tikai retais un rada zaudējumus valstij, pašvaldībām, privātpersonām.

Iniciatīvā aicina noteikt atlīdzības apmēru no 50 līdz 5 tūkstoš eiro vai procentuāli atkarībā no nozieguma smaguma un veida.

Šo ierosinājumu var atbalstīt sabiedrības iniciatīvu portālā ”Manabalss.lv”.

TOP komentāri

 • Putns
  0 0 0

  Putns

  Šijos laikos kad valdiba izdomă likumus kurus paši deputāti neievēro jabūt galigam ideotam lai gaiditu no valdibas kadu atlìdzinājumu vai prēmiju...Tas ko dara citi...lai dara - kada kam ir daļa ja ja tevi neaiztiek....bet jau vairākus gadu desmitus latviešiem ir labākais kumoss otrs latvietis lai viņam iekostu un pasarg dievs ja kadam labak klasies par tevi!...tu spēsi viņu nodot....LAI KATRS DARA KO GRIB UN ATBILD PAR SAVIEM DARBIEM.
 • Interesanti
  0 0 0

  Interesanti

  Interesanti, kas būs ar tiem, kas būs ziņojuši par mūsu valsts neaizskaramajamiem - tiem, kuru noziegumi, lai tos noslēptu un notušētu, tiek ielikti valsts noslēpuma mapē ? Nedomāju, ka viņiem dzīve, pēc tam, būs salda.
 • Antivaldis
  0 0 0

  Antivaldis

  Valdiņ ! Tu nesaproti ! Pie mums pastāv arī Augstākā Kasta, kurus aiztikt nevar. Tā kā piga Tev, nevis 30 štukas ! Sasapņojies ! Nolaidis uz Zemes ! Iniciatīva var būt saistībā tikai Vasju, kas nospēra divlitreni Super Neto ! Saprati ?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl