Komentāri

Uzstādīts sniega nokušanas rekords: vēl pirms trim dienām – svētdienas rītā – Kurzemē sniega segas biezums sasniedz 30 cm, tagad piejūrā tikai 2-5 centimetru bieza sniega un ledus kārta.

Tikmēr valsts austrumos, īpaši Ziemeļvidzemē (Alūksnes apkārtnē), sniegs ir nupat sācis kust – tur 17 centimetru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ūdeņiem ir kaut kur jāaizplūst – uz mūsu lielajām un mazajām upēm. Šobrīd ūdens līmenis ceļas Kurzemes un Zemgales upēs. Jābūt modriem tiem, kas dzīvo ūdeņu tuvumā.

Ceturtdien brīžiem gaidāms lietus, brīžiem arī kāds saules stars. Pēcpusdienā Vidzemē var būt arī slapjš sniegs un apledojums. Pūtīs aizvien brāzmaināks R, ZR vējš, pie jūras gaidāmas vēja brāzmas virs 20 metriem sekundēm.

Gaisa temperatūra apmēram tāda pati kā naktī – no 4 līdz 8 grādiem.

Video

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl