Komentāri

Izrādās tās ģimenes, kuru bērni mācās profesionālajās vidusskolās, kur valsts pabalsts ir 10 eiro, nesaņem to ģimenes pabalstu, kas pienākas kā ģimenes otram bērnam un ir 22,76 eiro.

“Mana meita ir iestājusies Profesionāli tehniskajā vidusskolas 1. kursā un saņem valsts stipendiju 10 eiro apmērā, bet valsts ģimenes pabalsts viņai kā otram bērnam būtu 22, 76 eiro,” stāsta kāda Bez Tabu skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā viņai paskaidroja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA) problēma faktiski nepastāv, un šis jautājums esot jāskaidro skolā, kur no pabalsta tad ir jāatsakās. Taču, izrādās viss nav tik vienkārši.

“Skolā skaidroju šo jautājumu, tur visi ir nesaprašanā, ko vajag izdarīt, lai atteiktos no šīs 10 eiro stipendijas,” stāsta satrauktā mamma.

Tikmēr Izglītības ministrijā skaidro, ka šāds precedents ir pirmo reizi, tādēļ pagaidām risinājuma nav.

Vai ģimenei izdosies saņemt naudu, kas tai pienākas? Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl