Izsludina 10 000 eiro atlīdzību Mārtiņa Bunkus slepkavības atklāšanai

4 komentāri
Izsludina 10 000 eiro atlīdzību Mārtiņa Bunkus slepkavības atklāšanai
Foto: Sabīne Zvirbule / Skaties.lv

Nogalinātā maksātnespējas Mārtiņa Bunkus birojs ir izsludinājis līdz 10 000 eiro atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklāt Mārtiņa Bunkus slepkavību. 

Kā norādīts paziņojumā presei, birojs ir piesaistījis speciālistus šīs informācijas saņemšanai un apstrādei un tālāk sadarbosies ar Valsts policiju. Birojs nodrošinās pilnīgu informācijas konfidencialitāti.

“Izsludinot atlīdzību, mēs ceram izmeklēšanas gaitā uzturēt uzsākto intensitāti un atrast nozīmīgus faktus, kas apstiprinātu vienas vai otras versijas pareizību. Policija aktīvi strādā, taču pagājušas ir vairākas nedēļas un negribam zaudēt laiku. Ceram, ka atlīdzība dos pavērsienu izmeklēšanā,” saka Bunkus biroja vadītāja Jekaterina Galuška.

Atlīdzībai nav termiņa ierobežojuma un tā tiks izmaksāta personai vai personu grupai, kuras sniegtā informācija dos nozīmīgu vai izšķirošu pavedienu, lai atklātu noziegumu un notvertu vainīgos.

Personas, kuru rīcībā varētu būt vērtīga informācija, tiek aicinātas sazināties pa tālruni: +371 200 93 332 vai e-pastu: [email protected]

Jau vēstīts, ka 30. maijā pie Rīgas Brāļu kapiem gaišā dienas laikā Bunkus vadītās “Range Rover” automašīnas virzienā tika raidīta tēmēta automāta ložu kārta. Gūtie ievainojumi izrādījās nāvējoši. Policija drīz vien paziņoja, ka šī bijusi iepriekš plānota slepkavība.

Bunkus slepkavības hronoloģija

4 komentāri