Komentāri

Zīdainīša māmiņa, kas dzīvo vienā no mājām, pie kuras vakar Siguldas pagastā plosījās virpuļstabs, “900 sekunžu” sporta moderatoram Kasparam Dvinskim esot pastāstījusi, kā izskatījies un “uzdarbojies” tornādo.

Teritorijā Siguldas pagastā pie Ummeru ezera, kur plosījās tornādo, atrodas ne vien Sporta kluba ēka, bet arī trīs dzīvojamās mājas. Savukārt no stikla siltumnīcas, kas atradās pie vienas no mājām, nekas nav palicis pāri – vien stikla lauskas, kas izsvaidītas pa visu teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā māmiņa, kas neganto dabas parādību pieredzēja savām acīm, stāsta, – vispirms esot izveidojusies pamatīga strīpa, kas nāk virsū. Viņas pirmais instinkts bijis – kas gan tagad būtu jādara, kā pasargāt savu bērnu. Taču pamatīgā postaža tika nodarīta vien aptuveni pusminūtes laikā – koki tika nopļauto kā ar izkapti, taču virpuļstabs tuvāk viņas mājai nav pietuvojies.

Skaties VIDEO!

Skaties.lv jau vēstīja – Siguldas novada Ummeru ezera apkaimē otrdien, 20. jūnijā, plosījās virpuļviesulis. Nodarīti lieli postījumi, ir nolauzti koki. Par notikušo vairāk lasi šeit!

Laika ziņas

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 38

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl