Komentāri

Zīdainīša māmiņa, kas dzīvo vienā no mājām, pie kuras vakar Siguldas pagastā plosījās virpuļstabs, “900 sekunžu” sporta moderatoram Kasparam Dvinskim esot pastāstījusi, kā izskatījies un “uzdarbojies” tornādo.

Teritorijā Siguldas pagastā pie Ummeru ezera, kur plosījās tornādo, atrodas ne vien Sporta kluba ēka, bet arī trīs dzīvojamās mājas. Savukārt no stikla siltumnīcas, kas atradās pie vienas no mājām, nekas nav palicis pāri – vien stikla lauskas, kas izsvaidītas pa visu teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā māmiņa, kas neganto dabas parādību pieredzēja savām acīm, stāsta, – vispirms esot izveidojusies pamatīga strīpa, kas nāk virsū. Viņas pirmais instinkts bijis – kas gan tagad būtu jādara, kā pasargāt savu bērnu. Taču pamatīgā postaža tika nodarīta vien aptuveni pusminūtes laikā – koki tika nopļauto kā ar izkapti, taču virpuļstabs tuvāk viņas mājai nav pietuvojies.

Skaties VIDEO!

Skaties.lv jau vēstīja – Siguldas novada Ummeru ezera apkaimē otrdien, 20. jūnijā, plosījās virpuļviesulis. Nodarīti lieli postījumi, ir nolauzti koki. Par notikušo vairāk lasi šeit!

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl