Komentāri

Noslēgumam tuvojas apvienotās sauszemes un gaisa spēku ikgadējās mācības “Saber Strike”. Tās Amerikas Savienoto Valstu vadībā notiek jau astoto gadu.

Tradicionāli mācību mērķis ir uzlabot sabiedroto un reģionālo partneru sadarbību, kā arī kaujas gatavības un reaģēšanas spējas. Šogad mācībās piedalās arī NATO paplašinātās klātbūtnes daudznacionālā kaujas grupa. Atšķirībā no citiem gadiem šoreiz tās iekļauj arī darbību Skrundas novada poligonā “Mežaine” jeb bijušā radiolokatora pilsētiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka pilsētiņā ir daudz dažādu ēku, tās teritorijā tiek apgūtas kaujas darbību iemaņas blīvi apdzīvotās vietās. Kopumā mācības norit trīs dažādās vietās visā valstī.

Leonīds Kalniņš
NBS komandieris

Nav vairs tikai Ādaži, vienā noslēgtā telpā, bet mēs pārklājam visu Latviju, kas atbilst mūsu mērķim nosargāt visu Latvijas teritoriju.

Mācības ilgst divas nedēļas un noslēgsies piektdien. Šajā laikā uz ceļiem jārēķinās ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl