Pievienot komentāru

Pēc vairāku stundu garām diskusijām “Latvijas lepnuma” žūrija izraudzījusi šā gada balvas – īpašās “Zelta ābeles” – saņēmējus desmit nominācijās.

Žūrijas sēde aizvadīta pagājušajā otrdienā, kad līdz pat vēlam vakaram tika vētīti daudzie pieteikumi, lai atlasītu laureātus. Ikviens no žūrijas pārstāvjiem pieteikuma vēstules jau bija izlasījis iepriekš un izdarījis izvēli, taču lēmums par laureātiem tika pieņemts diskusiju un balsojuma ceļā.

Šogad žūrijā darbojās grāmatu izdevniecības ”Latvijas Mediji” direktore Evija Veide, Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa, rakstniece Rasa Bugavičute-Pēce, aktieris un dramaturgs Artūrs Dīcis, basketbolists Kristaps Janičenoks, mūziķis un producents Reinis Sējāns, Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš, kā arī pagājušā gada ”Latvijas lepnuma” balvas ieguvēja nominācijā ”Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” tehniskā ortopēde Dina Grīnberga.

Šogad kopumā saņemti ap 150 pieteikumu. Vairums no tiem atainojuši Covid-19 laiku.

Lasi vēl – ”Latvijas lepnuma” vadītājs Arnis Krauze: Šis ir īpašs gads. Esam distancējušies, pašizolējušies, bet mēs neesam izolējušies no labiem darbiem un cilvēkiem

Svinīgā godināšanas ceremonija ”Latvijas lepnums” ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās. Apbalvošanas ceremonija šogad notiks jau 17. reizi – tā būs skatāma Otrajos Ziemassvētkos kanālā TV3, kad tiks atklāti balvas saņēmēji un viņu stāsti.

Pēc tam ”Latvijas Mediji” laidīs klajā speciālu izdevumu par visiem šā gada ”Latvijas lepnuma” laureātiem.

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.