Izrādās, ne tikai putni, bet arī zivis mazuļus pasaulē laiž ligzdās

Komentāri

Organizācijas ”Mēs zivīm” un “Latvenergo” brīvprātīgie ir sasējuši četrus simtus šādu zivju ligzdu. Tagad pienācis laiks novērtēt darba augļus – to, cik ikru ir zivju ligzdās. Tās atrodas Daugavā netālu no Meinarta baznīcas drupām Ikšķilē. Daudzās plastmasa pudeles rāda, kur atrodas ligzdas. LNT “900 sekundes” dodas pie vienas no tām izcelt ārā un apskatīt.

Izceltā ligzda ir paprāva egļu zaru bunte, kas ir pilna ar ikriem. Egļu zari tiek izmantoti, jo tiem ir daudz skuju, kur zivis var piestiprināt iznērstos ikrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīvprātīgie šogad sasēja četrus simtus zivju ligzdu, un tās šoreiz ir pārbagātas ar ikriem. Tas norāda, ka asariem, raudām un brekšiem, kuri nārsto zivju ligzdās, tās ir piemērotas.

Ivita Bidere
“Latvenergo” pārstāve

“Latvenergo” darbinieki jau septīto gadu kopā ar ”Mēs zivīm” piedalās akcijā, kurā tiek veidotas zivju ligzdas šoreiz šeit, Ikšķilē, un katru reizi mēs dodamies pārbaudīt ligzdas, lai redzētu, ka tas, ko mēs darām, ir ar savu devumu, un šoreiz dabā ir 20 miljoni ikru.

Pētījumi liecina, ka no visiem daudzajiem ikriem par pieaugušām zivīm kļūst 5%. Tas var izklausīties nedaudz, taču patiesībā no šīm četrsimt zivju ligzdām izaugs viens miljons zivju.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl