2 komentāri

Video, kurā ārdāmies “ātrās palīdzības” automašīnā redzams Rīgas domes deputāts Andris Vilks, iespējams, daudzos radījis jautājumu – vai katrs, kurš nonāk “ātrās palīdzības” mediķu aprūpē, tiek filmēts? Atbilde ir – jā!

”Filmēšana ir katrā “ātrās palīdzības” mašīnā, un tā notiek visu laiku. Taču tas nav, lai novērotu pacientus. Filmēšana ir domāta galvenokārt, lai uzlabotu darba kvalitāti un būtu kā atbalsts mediķiem īpaši smagās situācijās. Šie mērķi ir saskaņoti Valsts datu inspekcijā,” raidījumam Bez Tabu stāsta Inga Vītola, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to ir noteikts – pacientus filmēt drīkst tikai NMPD vajadzībām, un šiem materiāliem ir īpaša konfidencialitāte. Spēkratā atrodas viena videokamera un divas brīdinošas zīmes ar uzrakstu ”tiek veikta videonovērošana”.

Skaties foto:

Tādēļ saskaņā ar likumu šādi videofaili nedrīkst nokļūt trešo personu rokās, kur nu vēl tikt ievietoti publiskai apskatei. Ja tie tomēr nonāk ārpus “ātrās palīdzības”, tas ir nopietns pārkāpums.

Piekļuve šiem videomateriāliem ir ierobežotam cilvēku lokam. Tādēļ tagad dienests saistībā ar deputāta Vilka video nonākšanu internetā jau veic iekšējo dienesta pārbaudi.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • ilzeVp
  +2 +2 0

  ilzeVp

  Pareizi darija,ja butu parasts cilveks ,tad neviens neliktos nezinis ,bet redziet ,ka ,,,deputata kungs Vilks ,ta uzreiz jaizmekle ,kurs vainigs ,ta tik pie mums notiekas,pilnigi riebjas! Taisnibas nav un nebusssss!
 • toto
  +2 +2 0

  toto

  ...un ja nebūtu nopludināts,tad klusi un mierīgi viss būtu beidzies.
  Šicu jau arī par noziedzinieku pataisīja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl